Informácie pre vystavovateľov

Milí vystavovatelia, veľmi si vážime, že ste prihlásili vaše psy na DOGFESTIVAL Veľká Ida 3x CACIB. Dovoľujeme si uviesť niektoré informácie, ktoré veríme, že pomôžu najmä tým z vás, ktorí nevystavujete pravidelne, prípadne ste zatiaľ nevyužívali online prihlasovanie prostredníctvom www.dogshow.sk.

POTVRDENIE O PRIJATÍ PSA, ŠTARTOVÉ (KATALÓGOVÉ) ČÍSLA

Po prihlásení sa do menu www.dogshow.sk , rovnako ako keď ste prihlasovali na výstavu, si prosím stiahnite a aj vytlačte označenie –  štartové (katalógové) čísla. Týmto jediným úkonom je nahradená dlhá prezentácia pred začiatkom výstavy. Na každom čísle je uvedený dátum a číslo kruhu.

MINIKATALÓG

nájdete na stránke www.dogfestival.sk, alebo si ho môžete stiahnuť rovno tu. Je v ňom okrem iného rozpis posudzovania jednotlivých plemien v kruhoch, s uvedením rozhodcov a s časovaním.  Ak máte psa plemena, ktoré má uvedený začiatok v druhej časti, postačuje ak budete pri výstavnom kruhu pred začiatkom posudzovania. V minikatalógu nájdete rozpis posudzovania záverečných súťaží, mapku výstaviska a ďalšie zaujímavé informácie.

ONLINE KATALÓG

Online katalóg šetrí naše lesy. Bude zverejnený každý deň pred začiatkom výstavy o 8.00 na www.dogfestival.sk, alebo ho môžete načítať pomocou QR KÓDU, ktorý nájdete na informačných tabuliach v priestoroch výstavy.

VÝSLEDKY V REÁLNOM ČASE

Ocenenia, poradie a zadané tituly môžete v reálnom čase sledovať na www.dogshow.sk/statistics.php

UPOMIENKY A TROFEJE

Každý vystavovateľ obdrží vo výstavnom kruhu posudkový list a malý upomienkový darček.

Trofeje za ocenenia: 

– veľmi nádejný 1

– CAJC

– CAC

– FCI CACIB-JUNIOR

– FCI CACIB-VETERAN

– FCI CACIB

– BOJ

– BOV

– BOS

– BOB

sa budú vydávať pri zápise výsledkov do preukazov o pôvode. Preukážte sa preukazom o pôvode psa a posudkovým listom. Zápis do preukazu pôvodu nie je povinný. Ak  o tento úkon nemáte záujem, poznačí sa výdaj trofejí na zadnej strane posudkového listu. Trofeje sa dodatočne neposielajú a preto je potrebné si ich vyzdvihnúť na výstave.

ON-LINE POSUDKY

Posudky sa budú písať on-line. Nájdete ich vo svojom menu www.dogshow.sk Pokiaľ ich chcete mať aj v tlačenej forme, môžete si ho kedykoľvek v kľude domova vytlačiť a to aj na druhú stranu posudkového listu, ktorý obdržíte v kruhu.

POSUDKOVÉ LISTY A DIPLOMY

Posudkové listy a diplomy si môžete stiahnuť po ukončení posudzovania v systéme www.dogshow.sk . Stačí ak sa prihlásite do svojho účtu v sekcii “Posudky, faktúry a diplomy” a kliknete na príslušnú ikonku. Ako názov prezrádza k dispozícii je aj faktúra a katalóg s výsledkami. Ak Váš pes, alebo sučka splnili podmienky pre získanie špeciálneho titulu (napríklad DOGFESTIVAL WINNER…), objaví sa aj aktívna ikonka “trofeje” a presmeruje Vás do sekcie “moje psy”. V karte konkrétneho psa máte v takom prípade možnosť stiahnuť potvrdenie o udelení titulu.

VETERINÁRNA KONTROLA

–        Riaďte sa pokynmi usporiadateľov a veterinárnych lekárov

–        Dohliadnite ešte pred odchodom na výstavu na to aby ste mali so sebou pet pas, v ňom aby boli vyznačené platné vakcinácie. Odporúčame skontrolovať funkčnosť čipu psa. Vyhnete sa zbytočným nepríjemnostiam.

–        Pred príchodom na kontrolné stanovisko majte pripravený Pet pass, tak aby ste nestrácali čas jeho hľadaním.

MAPA VÝSTAVISKA


 S prianím šťastnej cesty a príjemne strávených dní na výstave DOGFESTIVAL a veľa radostí s našimi priateľmi nemých tvárí                                                                                                    

                                                                                                                      DOGFESTIVAL Team